
VESELJE Milanovića: ‘S ovakvom igrom Hrvatska može do kraja!’
Predsjednik Hrvatske, Zoran Milanović, trenutno je u Čileu gdje je u društvu Hrvata iz Čilea gledao veličanstvenu pobjedu Hrvatske nad moćnim Brazilom.
Da je na gledanju utakmice bilo veselo, može se vidjeti iz fotografija koje su objavljene u čestitci na njegovom službenom Facebook profilu. Gospodin Milanović je nakon utakmice dao i izjavu.
Pobjeda je velika. Brazil mi je nekako do sada davao dojam najjače momčadi. Mi smo ih uspjeli svesti na njihovu i oni nas na našu mjeru, što znači da je bilo sve jako ravnopravno i super. Tko nije spreman na stres neka ne ustaje iz kreveta. Hrvatska može do kraja s ovakvom igrom, komentirao je pobjedu hrvatske reprezentacije nad Brazilom i ulazak u polufinale Svjetskog prvenstva.
POGLEDAJTE sve važne trenutke s utakmice Hrvatska – Brazil.
